foto 1mTým neziskové organizace TREMEDIAS se rozhodl podpořit paní Ilonu Vrchotovou v její nepříznivé životní situaci uspořádáním veřejné sbírky. Dne 14. 11. 2018 rozsáhlý požár zničil její rodinný dům na adrese Ostašov 24, okr. Třebíč. Dům je neobyvatelný, pravděpodobně bude muset dojít k jeho demolici. Při požáru došlo ke zničení domu, osobních věcí i vybavení domácnosti.

Veřejná sbírka byla spolku TREMEDIAS povolena Krajským úřadem Kraje Vysočina dne 3. 12. 2018.

Finanční prostředky jsou shromažďovány na zvláštním bankovním účtu a postupně využívány pro zajištění základních potřeb paní Ilony Vrchotové (matky samoživitelky) a jejího jedenáctiletého syna Šimona.

Primárně se jedná o finanční pomoc k zajištění nákladů náhradního bydlení, základního vybavení domácnosti, nákupu potravin či školních a sportovních potřeb syna.

Sbírka byla ukončena ke dni 30. listopadu 2019 

Číslo účtu: 9500019905/7940

 

Velice děkujeme všem, kteří se rozhodli pomoci finančním darem.

 

Tým TREMEDIAS          

 

Osvědčení Krajského úřadu Kraje Vysočina o konání veřejné sbírky k nahlédnutí zde.

 

Dárci, kteří přispějí finančním darem, si mohou uplatnit tato daňová zvýhodnění:

Fyzické osoby:
od základu daně si lze odečíst hodnotu darů, poskytnutých na veřejně prospěšné účely, pokud úhrnná hodnota darů za rok přesáhne 2% ze základu daně nebo činí alespoň 1.000,- Kč. V úhrnu lze odečíst maximálně 10% ze základu daně. (§ 15 odst. 5 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu)

Právnické osoby:
od základu daně, snížené dle § 34 zák. o daních z příjmů, si lze odečíst hodnotu darů, pokud hodnota daru činí alespoň 2.000,- Kč. V úhrnu lze odečíst maximálně 5% z již sníženého základu daně. Tento odpočet nemohou uplatnit poplatníci, kteří nejsou založeni nebo zřízeni za účelem podnikání. (§ 20 odst. 8 a § 34 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu)

 

Potvrzení, které slouží jako doklad o přijetí daru Vám rádi pošleme.

Napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a uveďte své jméno, příjmení a adresu, IČ nebo datum narození.

Potvrzení Vám pošleme, jakmile Váš příspěvek dorazí na účet.

 

foto 1

 

foto 2

 

foto 3

Joomla templates by a4joomla