V nově realizovaném projektu občanského sdružení TREMEDIAS došlo v měsíci listopadu k naplnění další části klíčové aktivity vzdělávání pracovníků v sociálních službách, a to ve vzdělávacím programu Individuální plánování sociální služby a práva a povinnosti uživatelů a poskytovatelů sociálních služeb.

Kurzu se zúčastnilo 12 osob z cílové skupiny pracovníků v sociálních službách, kteří dvoudenní seminář úspěšně absolvovali a získali tak osvědčení. Výstupy ze vzdělávání v podobě vyplněných evaluačních dotazníků potvrzují spokojenost účastníků s obsahem vzdělávacího programu, zejména s nově nabytými dovednostmi v oblasti výkonu přímé práce s klienty sociálních služeb.

V měsíci prosinci pokračovala realizace klíčové aktivity vzdělávání pracovníků v sociálních službách, a to v kurzu Etika v sociálních službách a etické zásady při jednání s uživateli služeb, a to prvním vzdělávacím dnem.

Projektový tým tímto děkuje účastníkům semináře Individuální plánování sociální služby a práva a povinnosti uživatelů a poskytovatelů sociálních služeb za pochvalné hodnocení, které vystoupilo z analýzy evaluačních dotazníků.

Vzdělávání v sociálních službách s TREMEDIAS
 CZ.1.04/3.1.03/A7.00018
Předpokládané období realizace projektu: 9/2013 – 4/2015 (20 měsíců)

 

vzdelavani v socialnich sluzbach tremedias 2

 

vzdelavani v socialnich sluzbach tremedias 3

 

vzdelavani v socialnich sluzbach tremedias 4

Joomla templates by a4joomla