Rodinná mediace pro Vysočinu PDF Tisk Email
Pátek, 26 Únor 2010 22:39

konfliktDalší krok správným směrem se našemu sdružení podařilo uskutečnit v podobě úspěšně podaného, a tedy schváleného, projeku rodinné mediace. Projekt můžeme realizovat díky získané podpoře z fondů MPSV v regionu kraje Vysočina. Podrobnosti si můžete prohlédnout i na informačním letáku zde, nebo v další části článku.

Státní dotaci MPSV, určenou  nestátním neziskovým subjektům na podporu rodiny, jsme získali pro náš  projekt Rodinná mediace v kraji Vysočina. Projekt navazuje na naše aktivity z loňského roku, kdy jsme poskytovali rodinnou mediaci ve spolupráci s městem Třebíč. Díky tomuto novému projektu tak bude nyní rozšířena nabídka bezplatné služby rodinné mediace pro občany celého kraje Vysočina. Projekt jsme zaměřili do vytipovaných lokalit kraje, a to do Třebíče, Moravských Budějovic a Havlíčkova Brodu. O rodinné mediaci můžete získat více informací z článku o rodinné mediaci nebo v sekci mediace.

 

Znáte-li ve svém okolí někoho, kdo obtížně zvládá konflikty, či soužití v rodině, doporučte mu náš web, nebo přímo telefonní kontakt na naše mediátory. Můžete mu tím pomoci učinit první krok ke zvládnutí těchto problémů.

 

Rodinná mediace bude poskytována:

 

- v Třebíči, v sídle sdružení,          každý čtvrtek

v době od 9:00 hod do 17:00 hod,

 

- v Moravských Budějovicích         každý sudý čtvrtek

v době od 9:00 hod do 17:00 hod v sídle JPL - zubní kliniky na adrese Gymnazijní 344 a

 

- v Havlíčkově Brodě                     každé liché úterý

v době od 9:00 hod do 17:00 hod v sídle Občanské poradny na adrese B. Němcové 188.

 

Na všechna pracoviště je nutné se předem objednat na tel.č. 733 292 176, přičemž není třeba žádného doporučení.

 

Informační leták můžete stáhnout ve formátu pdf  z d e .

 

Website Powered by Joomla!