konference_projekty

Tisková zpráva

Dne 9. května 2011 proběhla v prostorách Západomoravské vysoké školy Třebíč a občanského sdružení TreMediaS tisková konference projektů financovaných z Evropského sociálního fondu s názvem E-learning formy vzdělávání dospělých.

Cílem tří projektů realizovaných spolupracujícími organizacemi v období let 2010 - 2013 je zvýšení konkurenceschopnosti osob z kraje Vysočina na trhu práce.

Dva z projektů jsou zaměřeny na odborné jazykové vzdělávání, a to konkrétně na obchodní angličtinu a němčinu, kterou využívají osoby z cílové skupiny ve firemním prostředí.
Třetí z projektů je zaměřen na cílovou skupinu sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách a směřuje k jejich odbornému profesnímu vzdělávání. Kurzy vytvořené lektory za podpory dodavatele služby LMS Moodle firmy PC Help jsou v průběhu projektů pilotně ověřovány na osobách z cílových skupin.

E-learningová forma vzdělávání je kombinována s přímou výukou a je možné ji považovat za nové trendy ve vzdělávání dospělých. V rámci projektů byly v prostorách ZMVŠ vybudovány dvě nové multimediální učebny, které budou pro vzdělávací aktivity využívány i po ukončení projektů.

Názvy projektů: Bussiness english on-line, Obchodní němčina on-line, Inovace vzdělávacích programů v o.s. TreMediaS.

Celkové výdaje 3 realizovaných projektů: 7.915.213,- Kč
Strukturální fondy: 6.727.932,- Kč
Státní rozpočet ČR: 1.187.281,- Kč

Západomoravská vysoká škola Třebíč, Okružní 935, www.zmvs.cz
Občanské sdružení TreMediaS, Třebíč, Okružní 935, www.tremedias.cz

 

konference_projekty_1

Joomla templates by a4joomla