ls-hd-1bAno, tak by se také dal označit poslední den týdenní Letní školy sociální práce, ve kterém nám počasí ukázalo, že je skutečně červen a ne nějaký měsíc říjen, či duben. Tak macešsky se, k nám všem, kdo se Letní školy účastnil, počasí od pondělí do čtvrtka chovalo. Páteční ráno nás probudilo sluníčkem a hned bylo na světě lépe. Věříme však, že slunečno v poslední den Letní školy nemělo vliv na celkové pozitivní hodnocení ze strany účastníků kurzu, ale že toto hodnocení bylo skutečným odrazem úsilí všech lektorů.

Letní škola nových trendů sociální práce, která probíhala na přelomu měsíce května a června 2010 v areálu Holenský Dvůr, by si díky počasí zasloužila spíše název podzimní škola. Nepřízeň počasí v podobě vytrvalého deště a nízkých venkovních teplot nás donutila využívat pouze vnitřních prostor areálu nejen pro vzdělávání, ale i pro relaxaci, kterou mohl zvolit každý z účastníků dle vlastního výběru: bazén, vířivka,  masáže...nebo i bowling v blízkém Jindřichově Hradci.

ls-hd-4bCelkem 27 účastníků kurzu absolvovalo pod vedením 6 lektorů 40 hodin vzdělávacích aktivit z oblasti nových trendů sociální práce: mediace, supervize, krizové intervence, psychiatrického minima, informačních technologií a mnohých dalších.

 

Z komplexního hodnocení účastníků vyplynulo, že kurz jim byl přínosný, s jeho obsahem byli převážně velmi spokojeni, stejně tak jako s lektorským zajištěním. Ze strany účastníků byla pojmenována potřeba většího prostoru na dotazy a diskusi. Nižší míra spokojenosti se ze strany účastníků, ale i ze strany lektorů, projevila  s kvalitou stravování, kdy chyběla možnost výběru jídla a pestrost stravy. Účastníci současně doporučovali vhodněji osvětlené a vytopené prostory (přestože byl měsíc červen) pro vzdělávací aktivity. Jedná se o podněty, na které se bude o.s. TreMediaS snažit reagovat při zajišťování dalších kurzů.

 

A zde několik  střípků z hodnocení účastníků kurzu:

-  spokojenost, pohoda, splnění očekávání

-  velmi dobře vybraní lektoři - vysoká úroveň

-  děkuji, ráda se přihlásím na zářijovou „školu II.", ať se vám daří, děláte to moc dobře

-  děkujeme i za využití volného času - bowling, možnost využití bazénu  :-)

-  přeji dostatek sil a nadšení na pořádání dalších kurzů, všem moc díky a těším se na další setkání

 

Děkujeme všem účastníkům za jejich příznivá hodnocení, která jsou pro nás motivujícími pro organizaci dalších kurzů. Stejně tak si ceníme pojmenování slabých stránek v organizačním zajištění, jež jsou pro nás stimulem ke zkvalitňování vzdělávacích aktivit.

 

 

ls-hd-5bls-hd-6b

 

ls-hd-3bls-hd-2b

 

Joomla templates by a4joomla