Naše občanské sdružení se stalo partnerem Západomoravské vysoké školy Třebíč v projektu Business english on-line, který získal finační podporu z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

 

esf

 

Západomoravská vysoká škola Třebíč uspěla s podáním projektu „Business english on-line“. V rámci dotačního řízení Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Podpory nabídky dalšího vzdělávání, získala ZMVŠ finanční prostředky ve výši 3,4 mil. korun pro realizaci projektu e-learning obchodní angličtiny. Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Zahájení projektu se uskutečnilo v červnu 2010, dle časového harmonogramu by měl být projekt ukončen v červnu 2012.

Partnerem projektu je občanské sdružení TreMediaS, které se podílí na spoluvytváření realizačního týmu několika odbornými pozicemi: koordinátora partnera, e-learning manažera obchodní angličtiny a dvěma lektory odborné angličtiny.

Cílem projektu je vytvořit pro cílovou skupinu dospělých vzdělávací produkt v podobě kurzu obchodní angličtiny založeném na kombinaci e-learning výuky s přímou výukou. Projekt směřuje ke zvýšení konkurenceschopnosti osob na trhu práce v kraji Vysočina.

Přidanou hodnotou projektu je přenositelnost kurzu obchodní angličtiny v prostoru i čase, kurz bude nabízen široké veřejnosti v rámci udržitelnosti klíčových aktivit i po ukončení projektu.

Aktuálně se uskutečňují činnosti spojené se zahájením projektu a je zajišťováno nezbytné technické vybavení. V prostorách ZMVŠ Třebíč bude pro přímou výuku vybavena moderní multimediální učebna.

V nejbližších dnech bude zprovozněn speciální webový portál projektu, který bude k dispozici především členům projektového týmu a účastníkům kurzů, ale bude jej moci navštěvovat i široká veřejnost a sledovat tak aktuální informace daného projektu.

Joomla templates by a4joomla