rusavaAno, je tomu tak. Ač se to zdá neuvěřitelné, premiera Letní školy sociální práce II je za námi. Jsme přesvědčeni, že se podařilo dobře navázat na "jedničku" a že jsme naplnili očekávání našich posluchačů. Přijalo nás příjemné prostředí hotelu Rusava uprostřed Hostýnských vrchů a příjemné počasí.

 

Letní škola nových trendů sociální práce II. proběhla ve dnech 6. - 10. září 2010. Pro 23 posluchačů z různých míst ČR (Zlín, Uherský Brod, Ostrava, Poděbrady a další) bylo připraveno celkem 35 hodin  přednášek. Témata byla šitá na míru posluchačům podle požadavků vyslovených na LŠ I. v Luhačovicích a Holenském  Dvoře. Přednášelo a diskutovalo se o syndromu vyhoření, syndromu CAN, soudněznaleckých posudcích, práci s problémovým klientem, paliativní péči, ADHD, sebepoznání a informačních technologiích aplikovaných do sociální práce.

 

Díky vydařenému počasí bylo možné uskutečnit mnoho procházek do okolních kopců, ale také byla využita venkovní restaurace pro večerní grilování. Podvakrát si účatníci protáhli záda také při bowlingu.

 

Je příjemné zjištění, že podle hodnotících dotazníků byli účastníci s lektorským a programovým zajištěním nadšeni a až na vyjímky volali po uspořádání LŠ III. v příštím roce, což nás velmi potěšilo.

Samozřejmě, že ne všechno proběhlo v růžových barvách. Podle některých názorů z dotazníků místy trošku vázlo stravování a tak se objevilo pro tuto kategorii i hodnocení typu "Pohlreicha na Vás!" :-)

 

Tak tedy, pokud se zadaří, hurá příští rok na trojku !

 

rusava12m rusava8m

rusava4m

 

rusava5m

rusava11m

rusava1m

 

rusava7m

rusava9m

rusava2m

 

rusava3m

rusava13m

rusava6m

 

c

 

Joomla templates by a4joomla