kurz_drogy_mDne 23. září 2010 zorganizovalo o.s. TreMediaS akreditovaný kurz „Specifika drogových a alkoholových závislostí", které lektorsky zajistil Mgr., Ing. Ivo Vítek. Kurz, jenž se tentokrát uskutečnil v Třebíči, byl doplněn i o exkurzi účastníků v K-centru Noe, jehož je lektor vedoucím.


Cílem kurzu bylo seznámit účastníky s aktuálním stavem problematiky drogových a alkoholových závislostí. Předat jim praktické zkušenosti z řešení této problematiky, objasnit přístupy a techniky práce s uživateli i s rodinou uživatele. Společně s účastníky vyjasnit síť péče o drogově a alkoholově závislé v regionu kraje Vysočina.
Kurzu se zúčastnili zaměstnanci SKP Naděje pro život Jihlava, Statutárního města Jihlavy, Oblastní charity Znojmo a Města Ledče nad Sázavou. Z hodnocení účastníků vyplynulo, že obsahu kurzu byl pro ně samotné i profesní praxi přínosný a užitečný. Za vysoce kvalitní označili účastníci lektorské zajištění, oceňovali srozumitelnost a dobrou připravenost lektora, u kterého je zřejmé, že je člověkem z praxe a současně má schopnost předávat své zkušenosti ostatním.

 

kurz_drogy

Joomla templates by a4joomla