radostovaPrvní absolventi našeho vzdělávacího modulu "Letní škola nových trendů sociální práce" úspěšně ukončili svoje týdenní soustředění v krásném prostředí města Luhačovic, plném podzimního sluníčka. Svoje prostory poskytlo Sportovní centrum Radostova.

 

strom-mCelé soustředění započalo v pondělí vzájemným očekáváním. Lektoři a organizátoři byli připraveni se svými tématy v maximální možné míře naplnit očekávání posluchačů. Ti svoje očekávání vyjádřili hned v úvodních chvílích na "stromu očekávání".

 

spoluprace-m

Posluchači se seznámili se svými kolegy a pustili se do práce. Díky vzájemné spolupráci se podařilo poměrně brzy prolomit počáteční nervozitu a vstřebávat nové poznatky i pomocí interaktivních činností, které přispěly k lepšímu a uvolněnému pracovnímu ovzduší.

 

 

predn-mVšechny přednášky však neprobíhaly jen v duchu "škola hrou", bylo třeba věnovat pozornost nejen slovům lektora, ale i projekční ploše a vše si důkladně poznamenat.

 

 

 

bowling-mDovolíme-li si parafrázovat známý výrok, pak nejen studiem živ je člověk a tedy nebylo možné nevyužít možností, které nabízelo Sportovní centrum. K  protažení tělesné schránky se podařilo uspořádat bowlingový turnaj, který měl, jako každé zápolení, svoje vítěze a poražené.

 

pokec-mVšichni si však byli vědomi, že to nebylo to podstatné. I tato aktivita spolu s uvolňujícím posezením otevřela prostor pro výměnu pracovních zkušeností a navázání nových kontaktů. To je právě tou "přidanou hodnotou" několikadenních aktivit, kterou nikdy jednodenní školení nemůže nabídnout.

 

 

ovoce-mPřes časovou náročnost se týdenní snažení lektorů a vstřebávání informací posluchači dostalo až k samotnému pátečnímu závěru. Každý z posluchačů mohl sklidit svoje ovoce ze stromu očekávání. Bylo potěšujícím zjištěním, že "ovoce" se snad podařilo sklidit chutné.

 

 

osv-mV samotném závěru Letní školy sociální práce převzali účastníci osvědčení o úspěšném absolvování Letní školy.

 

kytky-m

 

 

 

 

 

Ocenění si podle  posluchačů zasloužily i samotné organizátorky Letní školy ze sdružení TreMediaS, Vlaďka s Ivou.

 

 

Milá pozornost od posluchačů jim udělala radost a byla hezkou tečkou za dlouhodobým úsilím, spojeným s přípravou a průběhem Letní školy.

 

holky-m

 

Výběr několika dalších snímků:

 

ovoce1-m

osv3-m

osv5-m

osv2-m

ovoce2-m

osv1-m

osv4-m

dipl-m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla