tremedias supervize 2014 mRok 2014 je možné ze strany týmu supervizorů TREMEDIAS označit rokem „supervizí pro OSPODy, tedy orgány sociálně-právní ochrany dětí". Formou externí spolupráce působí supervizoři TREMEDIAS v projektech standardizace výkonu sociálně-právní ochrany dětí, kde poskytují službu supervize v roli nezávislého kvalifikovaného odborníka.

Sociální pracovníci obecních úřadů obcí s rozšířenou působností mají možnost využívat skupinové a individuální supervize, které mohou mít formu případových supervizí zaměřených na přímou práci s klienty nebo formu týmové supervize zaměřené na standardizaci výkonu sociálně-právní ochrany.

V Kraji Vysočina je poskytována supervize sociálním pracovníkům z Velkého Meziříčí, Náměště nad Oslavou, Moravských Budějovic, Chotěboře, Bystřice nad Pernštejnem a Jihlavy; v Jihomoravském kraji služeb supervize využívají v Ivančicích, ve Znojmě, Moravském Krumlově, Mikulově, Pohořelicích a Boskovicích.

V Kraji Pardubickém jsou to úřady Lanškroun s Ústím nad Orlicí a v Plzeňském týmy Kralovic a Nýřan.

Supervizní setkání probíhají nejčastěji v místě sídla orgánů sociálně-právní ochrany, současně však mají týmy možnost využít pro přímou supervizní činnost i prostor TREMEDIAS v Třebíči.

 

tremedias supervize 2014   tremedias supervize 2014 2

 

tremedias supervize 2014 1

Joomla templates by a4joomla